Menu arası
  Ayurveda
  Pancha Karma
  Bağırsak Temizliği
  Sunulan Olanaklar
  Ürünler
 
 
 
     
                                  Dr. Kemal
                         Çetinbahadır
 
  AMRITH KALASH

Himalayaların saf ortamında yetişen değerli bitkiler özel yöntemlerle toplanıp,özel formülle hazırlanarak değerli ve güçlü bir bileşim elde edilir. Bir bitkisel Gıda Desteğidir.

MAHARISHI AMRITH KALASH
Devamı İçin Tıklayın
 
videolar
 

DOĞA ARINMA MERKEZİNDE SUNULAN OLANAKLARABHYANGA :
Himalayalarda yetişen 20 çeşit şifalı bitki özü eklenmiş yağla, çift teknisyen tarafından senkronize olarak yapılan rahatlatıcı ve gevşetici tüm vücut masajı. Streslere karşı direnç sağlar.
[ Süre : 35-45 - 55 dk.]VISHESH :
Daha fazla basınç uygulanarak çift teknisyen tarafından şifalı bitki özleri eklenmiş yağlarla tüm vücuda yapılan derin masaj. Kas ağrısı ve spazmlarına özellikle yararlıdır.
[ Süre : 35 dk. ]PIZZI-CHILI [ Kral Masaj] :
Akan ılık yağlarla, çift teknisyen tarafından yapılan son derece dinlendirici ve gevşetici bir masaj. Eski Hindistan' da Krallara uygulanan çok hoş bir masaj türüdür.
[ Süre : 1 Saat 15 dk. ]GARSHAN :
Ham ipekten eldivenlerle yapılan kuru masaj. Cilt altı yağ dokusunda, dolaşımı canlandırır ve selülite karşı yararlıdır.
[ Süre : 20 dk. ]UDUARTANA :
Şifalı bitki özleri içeren özel sıvı bir hamurla yapılan cilt güzelliğine ve toksin atmaya yardımcı masaj. Hafif peeling etkisi yapar.
[ Süre : 45 dk. ]SHIRODHARA :
Alına ve başa uygulanan ılık yağ akımı, sinir sistemi, üzerinde rahatlatıcı ve gevşetici bir etki yapar. Gerginliğe, başağrısı ve uykusuzluğa yararlıdır.
[ Süre : 20 dk. ]SVEDANA :
Bitki buharıyla bedene uygulanan ısı tedavisi. Terlemeyle beden toksin atarken, baş dışarıda kaldığından sinir sistemi olumsuz etkilenmez.
[ Süre : 20 dk. ]NASYA :
Burun ve sinüslerin toksin ve mukustan temizlenmesi. Sadece nefes yollarını açmakla kalmaz, sinir sistemini de olumlu etkiler.
[ Süre : 1 saat 20 dk. ]PANCHA KARMA TADI :
Yukarıdaki yöntemlerin barsak temizleme işlemleri uygulamadan kombine edilmesi. Abhyanga, Svedana, Shirodhara veya Pizzi - Chili gibi.KALARI MARMA UZHICHILI :
Çok rahatlatıcı ve canlandırıcı, baskılı bir masajdır. Yaşam enerjisi olan prana’yı vücutta bilinçle maddenin geçiş noktaları olan Marma noktalarından akıtarak tüm vücudun zinde, canlı ve güçlü olmasını sağlar.
[ Süre : En az 1 saat 15 dakika ]


TAKRADHARA :
Özel hazırlanmış bir ayranla alına ve başa akım uygulanırken vücuda da ılık yağla masaj yapılması yöntemidir. Baş ağrılarına, uykusuzluğa, kalp hastalıklarına, hazımsızlığa ve cilt döküntülerine çok faydalıdır.
[ Süre : 30 dk. ]PATRA POTALI :
İçinde bitki özleri içeren özel sıcak keseler yardımıyla ağrılı bölgelere uygulanan özel bir tekniktir. Eklem, kas ağrıları ve spazmlara çok yararlıdır. En az üç uygulama önerilir.
[ Süre : 20-25 dk. ]KATHI BASTI :
Bel bölgesine uygulanan özel bir yağ banyosudur. Bel rahatsızlıklarında ve belden kaynaklanan sorunlarda çok faydalıdır.
[ Süre : 30 dk. ]
HIRID BASTI :
Kalp bölgesine uygulanan özel hazırlanmış bir yağ banyosudur. Kalp problemlerinde ve duygusal sorunlarda yararlıdır.
[ Süre : 30 dk. ]

     

  Bize Ulaşın

Anasayfa    I    Hakkımızda    I    Haberler    I    İletişim    I    English   
Hakkı Şehit Han Sok. No.11 Uğur Apt. K.1 D.8
2.ULUS - İSTANBUL
: Adres bilgisi  
       
(0212) 280 03 11 (Pbx) : Telefon numarası: (0212) 280 03 11